SYPIALNIA

Sypialnia

Klimatyczna sypialnia

sypialnia - podświetlane wezgłowie , designerskie lustra

sypialnia - kobiecy kącik, toaletka z lustrem

W sypialni spędzamy jedną trzecią naszego życia i jest niezwykle ważne aby wnętrze tego pomieszczenia sprzyjało naszemu odpoczynkowi i umożliwiało zregenerowanie się po ciężkim dniu. Z jednej strony można uznać, iż sypialnia jest pomieszczeniem dostępnym tylko dla domowników i nie wszystkim pokazujemy co kryje się za jej drzwiami. Idąc tym tropem można by zadać sobie pytanie czy  tak istotnym jest aranżacji tej przestrzeni? Odpowiedź jest prosta- oczywiście, że tak! Bowiem to właśnie w tym pomieszczeniu kończymy i zaczynamy każdy dzień i to w jaki sposób zostanie ono zaaranżowane wpłynie na nasze samopoczucie i nastrój na nadchodzące godziny pełne wyzwań. Warto więc zadbać o każdy szczegół aranżacji, dobrać odpowiednio łóżko oraz materac, kolor pościeli i innych dodatków. To co nas otacza wpływa bowiem na jakość i komfort naszego snu .

W naszym projekcie surowe materiały jak drewno zastosowane na suficie- w postaci dekoracyjnych belek sufitowych, ścianach- w postaci oprawy i ramy dla unikatowej tapety oraz podłodze- w formie dębowej deski podłogowej, kontrastuje z kolorowymi dodatkami w postaci tekstyliów oraz wyrazistą pościelą w marynarskie pasy. Jednobarwne zasłony oraz ściany w ciepłym odcieniu beżu kontrastują z wyrazistą ścianą w odcieniu grafitu. Delikatne i jasne kolory ścian oraz dywanu dopełnia romantyczna tapeta, która przedstawia pióra i decyduje o charakterze wnętrza. Dzięki zastosowanemu podświetleniu LED, tapeta sprawia wrażenie trójwymiarowej i wprowadza sielski klimat do sypialni.

Ze względu na zamiłowanie Klientów do stylu skandynawskiego i rustykalnego, wprowadziliśmy nietypowe szafki nocne w postaci odnowionych skrzyń wojskowych z rustykalnymi okuciami,  projektowaną na zamówienie konsolę- toaletkę z geometryczną kompozycją na blacie oraz wykonane przez szklarza lustra w drewnianej oprawie w kształcie m.in. koniczynki marokańskiej. Nie mogło oczywiście zabraknąć zieleni nadającej wnętrzu charakteru i dopełniającej przestrzeń oraz nietuzinkowej lampy, której oprawę stanowi stary aparat fotograficzny. Klientom zależało ponadto na zawarciu w projekcie strefy dla ich czworonożnego przyjaciela i stworzeniu również dla niego strefy odpoczynku. Zaprojektowaliśmy więc popularne tipi o odmiennej konstrukcji wykonanej z drewna wraz z materiałem pasującym do marinistycznej pościeli. Ponadto w sypialni przewidziane jest miejsce na pojemną szafę dla mieszkańców. W takim wnętrzu każdy sen musi być dobry a domownik w nim przebywający- wyspany !