SKLEP WYROBY NATURALNE

SKLEP “WYROBY NATURALNE”

Niepowtarzalna atmosfera i niesztampowe rozwiązania są właśnie tym, co Klienci cenią sobie obecnie w sklepach. To właśnie spójny i przemyślany projekt wyposażenia sklepu, nadaje mu charakter i wyróżnia go wśród konkurencji, zapewniając sukces i zainteresowanie.

Każdy element wnętrza projektowany był zgodnie z zaleceniami Inwestora i głównymi założeniami marki. Postawiliśmy na naturalne materiały, mocny akcent kolorystyczny na ścianie . Drewniane skrzynki tworzące ciekawą kompozycję zamiast surowych regałów sklepowych oraz wykładzina obiektowa imitująca drewno nadały wnętrzu ciepły klimat.

Istotnym elementem wystroju były elementy wykonywane na zamówienie- lada sklepowa z podświetlanym motywem góralskiej parzenicy, drzewo z płyty stolarskiej stanowiące ekspozycję w witrynie sklepu oraz nietuzinkowe oświetlenie zwisające z drabin podwieszonych na suficie.

Koncepcja wizerunku marki była przemyślna, spójna i takie również miało być wnętrze kolejnej siedziby sklepu. Nieszablonowe meble i rozwiązania ukierunkowują Klientów w stronę ekspozycji złożonej z produktów wysokiej jakości. Jej układ oddaje różnorodność produktów oraz ich przeznaczenie ułatwiając Klientom wybór i poruszanie po sklepie.